Broneeri proovisõit
Broneeri teenindus
Kontakt

#minuškoda - noorpere lugu

Lisatud: 22.08.2016

Miks teeb keegi otsuse Škoda kasuks? Missugune lugu rullub lahti, kui sellele küsimusele vastust otsida? #minuŠkoda on lugude seeria, mis avab Škoda tõelise olemuse väljaspool esindussalongi ning jutustajaks on meie toredad kliendid. #minuškoda lugude seeriat alustab intervjuu ühe vahva noorperega Tartust, kellel sündis perre hiljaaegu esimene laps.


Mis auto teil on ja kui kaua see teil juba olnud on?
Valisime välja Škoda Octavia luukpära variandi, millega oleme nüüdseks sõitnud kolm kuud.

Kui kaua te uut autot otsisite?
Uut autot otsisime umbes kuu aega, aga tegime seda üsna intensiivselt. Käisime mitme teise automargiga proovisõidul, ent tundus, et ühelgi meie rahakotile sobival autol polnud piisavalt mahukust, mugavust ega sujuvust. Kuna meie perre oli üsna varsti sündimas esimene laps, oli väga oluline, et auto oleks mahukas ent samas kompaktne, et väljasõitudel saaks lapsevankri mahutada pagasnikusse ega peaks ülejäänud reisikraami salongi panema.

Kuidas te Škodani jõudsite?
Škodani jõudsime tuttava uut Superbi proovides, mis tekitas automargi vastu huvi. Škoda kodulehel vaatasime, et hinna poolest saaksime endale lubada küllaltki hea varustusega Octaviat ning pärast esimest proovisõitu olimegi otsustanud.

Nüüd, kus olete oma Škodaga juba kolm kuud sõitnud, millised on teie muljed?
Meie oleme oma valikuga väga rahul! Me saame käia nüüd väljasõitudel nii, et mahutame pagasnikusse suure vankrikorvi koos raamiga ning mitu reisikottigi. Kuigi meie vana auto oli linnamaastur, siis sellist ruumiga laiutamise luksust ei saanud me endale sellegipoolest lubada. Muidugi meeldib ka auto välimus ning Aasta Auto kliendisõbralik teenindus.

Pilt noorpere erakogust