Broneeri proovisõit
Broneeri teenindus
Kontakt

CO-ENGINEERING ŠKODA ja CASTROL

Co-engineering tähendab koostööd ja partnerlussuhet Škodaga, et väljatöötada unikaalne määrdeaine, mis abistaks Škoda mootori kogu potensiaali rakendamist

Selle tõestuseks saab välja tuua 4 põhipunkti:

CASTROLI POOLT SPETSIAALSELT ŠKODA TELLIMUSEL VÄLJATÖÖTATUD MÄÄRDEAINE KOOSTIS
Castrol tooted on väljatöötatud koostöös Škodaga, et täita kõiki autotootja tehnilisi nõudmisi ja vajadusi.
Škodas kasutatavate toodete täissüsteetiline koostis ja Clean Performance Technology™ kasutamine pikendab oluliselt mootori emissioonisüsteemi eluiga. Määrdeaine tehnoloogia, mis arvestab ökonoomse kütusetarbimise suurenenud vajadust ning väljapaistvat mootori puhtust .

TESTITUD ÄÄRMUSLIKES OLUKORDADES  
Tehniline testimine ja sellega seotud nõuded on autotootja poolt rangelt kehtestatud. Siiski on Castrol võtnud eesmärgiks ületada seatud norme ning viia läbi laiendatud testimised, et tõestada Castrol toodete sooritusvõimet parimal moel.

TOODETE KOOSTIS VASTAB ŠKODA NÕUETELE
Castrol toodete koostis vastab ka kõige viimasele Škoda mootori mudeli nõuetele. Sealjuures nõuded ei piirdu mootori puhtuse ja kulumiskindluse tagamisega. Castroli poolt väljatöötatud Clean Performance Technology™ tulemuseks on tuha ladestumise vähenemine ja õlifiltri pikendatud eluiga.

ÕLI VÄLJAPAISTEV SOORITUSVÕIME ŠKODA MOOTORIS
Škoda mootori puhtuse testides näitavad Castrol tooted väljapaistvat sooritusvõimet. Testide normtulemusi mitte ainult ei ületata vaid tõestatakse ka oluliselt paremaid tulemusi võrreldes konkurentide samaväärsete toodetega. Ühes Škoda kõige olulisemas kulumise mõõtmise testis on Castrol tooted kinnitanud vastavust Škoda miinimumnõuetele ja on ületanud neid nõudeid 70%. See näitab veelkord, millist suurepärast kulumiskaitset pakuvad Castrol tooted Škoda mootorile.