Broneeri proovisõit
Broneeri teenindus
Kontakt 
ŠKODA KODIAQI jõuline disain, avar sõitjateruum, suurepärane funktsionaalsus, tipptasemel juhiabisüsteemid ja uuenduslikud ühendamislahendused on muljetavaldavad.
 
 
Uus valdkond

Igapäevaseks kasutamiseks loodud linnamaastur.

Linnamaasturite segmendis end vabalt tundva ŠKODA disainikeel peegeldab sõiduki mitmekülgsust: uus mudel on korraga jõuline, dünaamiline ja elegantne.
 
Mahukas

Seitse istet ja oma klassi suurim pakiruum.

Avara sisu kõige rabavamateks elementideks on seitse istet ja oma klassi suurim pakiruum. Ja enesestmõistetavalt on nii esiistmetel kui ka teises reas sõitjatel rohkelt ruumi.
 
 
 
Täielikult ühendatud ŠKODA

ŠKODA Connect – lükkab piire kaugemale.

Uue Kodiaqi ühenduvus arvukate mobiiliseadmete ja rakendustega on esmaklassiline. ŠKODA Connect on ŠKODA autodes täiesti uudne süsteem. Kogu info kuvatakse 6,5" või 8" klaasdisainiga mahtuvuslikule ekraanile.
 
Ohutus

Teid, teie peret ja kõiki teisi liiklejaid kaitseb rikkalik turvavarustus.

ŠKODA KODIAQ pakub rohkelt turvavarustust ja toob keskklassi linnamaasturite segmenti nii mõndagi sellist, mida seni kohtas vaid luksusklassi autodes. Väga tugeva terase rohke kasutamine aitab samuti teie ja teie pere ohutust tagada.
 
 
 
Mugavus

Adaptiivne veermikukontroll DCC on vaid algus...

Lisaks materjalide suurepärasele kvaliteedile ja esmaklassilisele heliisolatsioonile võite nautida veel selliseid praktilisi lisasid nagu soojendusega rool ja virtuaalne pedaal, mis võimaldab tagaluuki käte abita avada ja sulgeda. Lisaks paiknevad kõik lülitid ja nupud intuitiivselt teie käeulatuses.
 


Maastikurežiim

Siit saab alguse seiklusrikas sõit maastikul.

Suurt linnamaasturit peetakse õigusega väga vapraks sõidukiks. Intelligentne nelikvedu ja kõrge kliirens mõjuvad justkui kutse seiklusrikkale maastikusõidule. Maastikurežiimi saab valida nupulevajutusega (kõikide nelikveoga ja Driving Mode Selecti funktsiooniga versioonide lisavarustuses).