Broneeri proovisõit
Broneeri teenindus
Kontakt

Rapid Spaceback

 

ŠKODA mudeliperekonna uusim liige - Rapid Spaceback - on uudne luukpära kompaktautode segmendis. Dünaamiline, värske ja nooruslik - on väljendid, mida kasutada uudismudeli iseloomustamiseks. Võrreldes tavapäraste luukpäradega on Rapid Spaceback mudeli disain rõhutatult sportlik, siluett on  pikemaks venitatud ja tornaado-kujuline. Pikk teljevahe (2602mm) eristab mudelit konkurentidega võrdluses nii optiliselt kui tõstab funktsionaalsust. 

 

Emotsioone saab võimendada põnevate lisavarustuse elementidega. Kes otsib piiritut avaruse ja vabaduse tunnet, siis siin on abiks erakordselt suur klaasist panoraam katus. Mõõtudes 1713mmx1155mm klaaskatusega ja pikendatud viienda ukse tagaaknaga ulatub sõiduki klaaskatus kuni tagaluugi servani. See on klaasmaja ratastel!
Mudelirivis Fabia ja Octavia vahele paigutuv auto on škodalikult kompaksete välismõõtmetega ent taaskord on tegu ühe omas segmendis rekordeid loova sõidukiga. Rapid Spaceback pakub kõige suuremat põlveruumi ja pearuumi tagaistmel reisijatele. Pagasiruumi maht on sõidukil 415 – 1380 liitrit. Tüüpilise ŠKODA mudelina on tegemist ruumika, funktsionaalse, tipptasemel turvasüsteeme ja lihtsalt nutikaid" lahendusi tulvil sõidukiga.

Mootorivalikusse on oodata 4 bensiini ja 2 diiselmootorit vahemikus 55 ja 90 kw. Kasutatud on ökonoomsuse ja keskkonnasäästlikkuse poolest tuntud jõuülekanded. Keskmine kütusekulu 1,6 TDI Greenline versioonil on alates 3,8 l/100km ja rekordilise CO2 emissiooni näiduga 99g/km.