Broneeri proovisõit
Broneeri teenindus
Kontakt

Saage tuttavaks - uus ŠKODA Rapid

ŠKODA Rapid on ruumikas, elegantne ja samas taskukohase hinnaklassiga kompaktklassi sedaan,
mis mahutab muretult viis reisijat koos nende pagasiga. Nagu ŠKODA'le omane, on tegu igakülgset
mugavust, arvukalt nutikaid lahendusi ja rikkalikku turvavarustust ning suurepärast hinna-kvaliteedi suhet pakkuva sõidukiga.

 
Turvaline: Juhi ja kõrvalistuja turvapadi, külgturvapadjad, peaturvapadjad ja elektrooniline juhitavuskontroll ESC standardvarustuses. Nägus sisedisain ja uue disainiga 4-kodaraga rool. Valikus ka 7-käiguline DSG automaatkäigukast Mahukas: Pakiruumi maht 550 liitrit, allaklapitud istmetega kuni 1490 liitrit.
Sellise kerekontseptsiooniga saavutab Rapid rekordilise tulemuse omas klassis.
ŠKODA Rapidi tooni valides saab otsuse teha 9 metallikvärvi ja 4 mitte-metallikvärvi vahel. Valikus on ka täiesti uus värvitoon – Denim Blue metallik. Kogu saadavaloleva värvivaliku leiab siit.
Oma kompaktsete mõõtmete juures (pikkus 4,48 m, laius 1,7 m, kõrgus 1,4 m) üllatab Rapid ruumikusega, mida jagub küllaldaselt sõitjatele täieliku mugavuse loomiseks. Pearuum, jalaruum ning pagasiruumi maht seavad ŠKODA Rapidi etaloniks segmendi sõidukite seas.

Täiuslikud proportsioonid, puhtalt modelleeritud pinnad, selged ja järsud jooned kombineeruvad, et luua atraktiivse ja ajatu ilmega auto. Rapidi tagatulede disain on säilitanud ŠKODA on tüüpilise C kuju, kuid uut disainijoont on eriti selgelt märgata sõiduki eesvaates. Esitulede disain ning kroomdekoratsiooniga iluvõre annavad sõidukile uue väljanägemise, millele punkti paneb uuendatud logomärk.

ŠKODA Rapidi esimesed sõidukid jõuavad Eestisse novembris 2012. Tahate enamat infot ŠKODA mudeliperekonna uudismudeli kohta või soovite olla esimeste proovisõidule kutsutute seas, siis jätke meile oma kontaktid eelregistreerumisvormi täites.

 
Ökonoomne:
Valikus 1 ökonoomne diiselmootor ja 4 bensiinimootorit, keskmise kütusekuluga alates
3,9 liitrit / 100km.
Meeleolukas: Standardvarustuses CD-MP3 raadio + 4 kõlarit Peresõbralik: Standardvarustuses ISOFIX lasteistme kinnitusaasad tagaistmel. Siseruum võrreldav klass suuremate mudelitega. Usaldusväärne:
Üle-euroopaline tehase
garantii 4 aastat või 120 000 km. Garantiid on võimalik pikendada kuni 5 aasta või 150 000km.