Broneeri proovisõit
Broneeri teenindus
Kontakt
 
Kujundus

Octavia Scouti sisemus on loodud toimima igapäevase ekspeditsioonibaasina. Autosse mahub lahedalt kuni viis sõitjat. Sõitjateruumi laius on 1449 mm ja ka tagaistmel reisijatele jagub rohkelt jalaruumi, tänu millele tunnevad neli täiskasvanud reisijat end mugavalt isegi pikkadel sõitudel. Lisavarustusena on saadaval pilkupüüdvad Alcantara istmed, mis on kas musta või pruuni värvi ja kannavad kõik Scouti logo.
 
Teabevahetus

Octavia Scouti rool on juhtimiskeskus otse teie käeulatuses: saate selle abil valida lemmikmuusikat, teha tähtsaid telefonikõnesid, sirvida pardakompuutri menüüd ja palju muudki. Lisaks paistab rool silma Scoutile eriomase kujunduse ja märgiga.
 
 
 
Orienteerumine

Kas oskate päikese ja tähtkujude järgi oma asukohta kindlaks teha või puutüvedel kasvava sambla järgi ilmakaari määrata? 6,5tollise puutetundliku ekraaniga Columbuse multimeedia-navigatsioonisüsteemil on rohkelt funktsioone, millest on uurimisretkedel palju abi. Selle vahendusel saate reguleerida Climatronicu kliimaseadme tööd, valida muusikat, rääkida telefoniga ja muuta auto seadistusi.
 
Metsikus looduses ellujääja
 
Scouti pealiskirjaga dekoratiivsed lävepakuliistud ei kaitse mitte ainult autot, vaid tervitavaid teid seiklushimulise Octavia-pere liikmeks astumise puhul.
 
 
 
Inseneritöö
 
Topeltsiduriga DSG käigukasti võib pidada tõeliseks inseneritöö tippsaavutuseks: selles on ühendatud säästlikkus ja kiire manuaalne käiguvahetus automaatkäigukastile omase mugavusega. DSG-käigukang asub spetsiaalse Scouti kujundusega keskkonsoolis.