Broneeri proovisõit
Broneeri teenindus
Kontakt
 
Võimsus

Võimsus Suberb Combil on uue põlvkonna bensiini- ja diiselmootorid, milles on ühendatud sõidurõõm ja keskkonnaväärtused. Nende täiustatud mootorite võimsus jääb vahemikku 88–206 kW, ent kütusekulu on vaid 4,0–7,2 liitrit 100 km kohta.

Nelja mootorit pakutakse Haldex 5 siduri põhise tipptasemel nelikveoga.
Samuti kuulub kõigi mootorite, v.a kõige odavama bensiinimootori korral valikusse moodne kahe siduriga DSG-käigukast.

 

 
Kujundus

Uus ŠKODA Superb Combi on kantud uue ŠKODA Superbi väljendusrikkast disainikeelest. Uus universaal on kirglik, moodne ja emotsioonidest tulvil – enesekindlust väljendavast esiosast jõulise ja elegantse külgvaate ning omapärase tagaosani.

Uues ŠKODA Superb Combis on esteetilisus ja funktsionaalsus täiuslikus tasakaalus. Tänu selgele kujundusele ja täpsetele detailidele jätab auto tagantpoolt väga pilkupüüdva mulje.
 
 
  Mugavus


Uus ŠKODA Superb Combi võimaldab kõigil sõitjatel nii esi- kui ka tagaistmel täielikult lõõgastuda.

Uus Superb Combi on esimene ŠKODA, mille varustusse kuulub dünaamiline veermiku kontrollsüsteem (DCC) koos sõidurežiimi valikuga. DCC võimaldab juhil kohandada sõiduki juhtimist oma isiklike eelistuste järgi.
 
Ruumikus

Teie päralt on luksuslik jalaruum koos oma klassi avaraima sõitjateruumiga Superb Combi esi- ja tagaosas, et sõit oleks võimalikult mugav.

Pearuum tagaistmetel (1001 mm) seab lati veelgi kõrgemale.
Veel üks muljetavaldav omadus on pakiruumi maht – 660 liitrit –, mis on keskklassi autode seas parim. Tagaistmete allaklappimisel suureneb pakiruumi maht erakordse 1950 liitrini.
 
 
  Ühendamisvõimalused

 

Siduge oma nutitelefon uue Superb Combiga ning telefoni näidik peegeldatakse teabe- ja meelelahutussüsteemi ekraanil. Samuti saate tänu uuele ŠKODA rakendusele Media Command juhtida oma tahvelarvuti abil valitud teabe- ja meelelahutussüsteemi funktsioone.

 

 

 
Ohutus

Meie insenerid on varustanud uue Superb Combi uusima nutika kaitsesüsteemiga, mis toetab juhti igasugustes liiklusolukordades, olenemata sellest, kas peate hoidma ohutut pikivahet või tegema hädapidurduse läheneva kokkupõrke ärahoidmiseks.

ELi riikides pakutavate funktsioonide valikusse kuuluvad standardvarustuses lähiümbruse jälgimissüsteem Front Assist, elektrooniline stabiilsuskontroll (ESC), sh ahelkokkupõrke ennetamise süsteem, elektrooniline diferentsiaalilukk XDS+, seitse turvapatja, sh juhi põlve turvapadi, ning elektrooniline rehvirõhu jälgimissüsteem.

 

ŠKODA Superb Combil on nüüd palju uusi ohutusabisüsteeme, nt pimeala tuvastamise süsteem (Blind Spot Detect), tagant läheneva sõiduki hoiatussüsteem (Rear Traffic Alert), sõidurajal püsimise abisüsteem (Lane Assist) ja reisijate kaitse abisüsteem (Crew Protect Assist).