Broneeri proovisõit
Broneeri teenindus
Kontakt

Uus ŠKODA SUPERB SPORTLINE alates 29 100 €

ŠKODA disainerid on andnud ŠKODA Superb SportLine’ile vallatu kujunduse. SportLine’i versiooni tunneb kohe ära selle mustade kujundusdetailide ja pilkupüüdvate valuvelgede järgi.

Esimesed autod Eestis aprillis 2017.

Välimuse ülevaade

Kaugelt vaadates püüab auto pilke oma tasakaalus proportsioonide ja dünaamiliselt kujundatud kumerustega. Lähedalt vaadates paistavad silma auto sportlikkust rõhutavad selged jooned ja võrratud detailid. Ühes asjas võite kindel olla – uus ŠKODA Superb SportLine ei jäta teid külmaks.Pingeline vastasseis

SportLine’i jõuline esiosa särab oma radiaatorivõre musta raami, eesmiste udutulede mustade varjundite ja alumise õhuvõtuava musta kroomviimistlusega.
Selged ja täpsed jooned

Selge geomeetria, pilkupüüdvate kontuuridega pinnad, vormitud kujundid, ülim täpsus ja elegantsed jooned on uue mudeli disaini eripära. Kumerate ja nõgusate vormide koosmõju on vapustav: puhtad servad, täpsed raadiused ja selged jooned.


Dünaamiline siluett

Uue ŠKODA Superb SportLine’i külgvaadet rõhutavad toonitud tagumised küljeaknad (SunSet). Lisaks on kõigil neljal küljeaknal must liist. Küljepeeglite korpus on musta värvi nagu ka nelja ukse kaitsvad küljeliistud.


Tipptehnoloogia

ŠKODA Superb SportLine on varustatud sportliku tehnoloogiaga. Madalam sportveermik kuulub standardvarustusse ning muudab SportLine’i versiooni kere 15 mm madalamaks kui n-ö tavalisel Superbil.


Omapärane tagaosa

Must tagadifuusor rõhutab pilkupüüdvat välimust ja loob tõelise kontrasti horisontaalse kroomelemendiga. Luukpära tagaluuk on varustatud tagaspoileriga, mis on samuti musta värvi.


Kui soovid rohkem infot selle mudeli kohta või teavitust, kui auto saabub Aasta Auto salongi, siis kliki siia.