Broneeri proovisõit
Broneeri teenindus
Kontakt
 
Võimsus

Võimsus edasiliikumiseks

Suberbil on uue põlvkonna bensiini- ja diiselmootorid, milles on ühendatud sõidurõõm ja keskkonnaväärtused. Nende täiustatud mootorite võimsus jääb vahemikku 88–206 kW, ent kütusekulu on vaid 3,8–7,1 liitrit 100 km kohta.

Nelja mootorit pakutakse Haldex 5 siduri põhise tipptasemel nelikveoga.

Samuti pakutakse kõiki mootoreid, v.a kõige odavam bensiinimootor, moodsa kahe siduriga DSG-käigukastiga.

 
Kujundus

Superb kutsub mitte ainult vaatama, vaid vaatama lähemalt.

Täpne, autentne, jõuline – uue ŠKODA Superbi eestvaadet iseloomustab lai radiaatorivõre ja keskosas paiknev logo, jõuliste piirjoontega kapott ning selgelt silmapaistvad laiad esituled ja eesmised udutuled.

Sõiduki suurenenud pikkus, tohutu teljevahe, lühem eesmine ülend, lühike katus koos pikemaks venitatud tagaakna ning kõrge tornaadojoonega annavad autole sportliku ja kupeeliku välimuse.
 

 

 
 
  Mugavus

Sõitjate maksimaalne mugavus

 

Uus ŠKODA Superb võimaldab kõikidel sõitjatel nii esi- kui ka tagaistmetel täielikult lõõgastuda.

 

Uus Superb on esimene ŠKODA, mille varustusse kuulub dünaamiline veermiku kontrollsüsteem (DCC) koos sõidurežiimi valikuga. DCC võimaldab juhil kohandada sõiduki juhtimist oma isiklike eelistuste järgi.

 

 
Ruumikus

Otstarbekas ruum

 

Nautige luksuslikku jalaruumi oma klassi ruumikaima sõitjateruumiga Superbi ees- ja tagaosas, mis võimaldab reisijatele mugava sõidu.


Pearuum tagaistmetel (980 mm) seab lati veelgi kõrgemale.

Veel üks muljetavaldav omadus on pakiruumi maht – 625 liitrit –, mis on keskklassi autode seas parim. Tagaistmete allaklappimisel suureneb pakiruumi maht erakordse 1760 liitrini.

 

 
 
  Ühendamisvõimalused

Täiustatud sidesüsteem

 

Siduge oma nutitelefon uue Superbiga ning telefoni näidik peegeldatakse teabe- ja meelelahutussüsteemi ekraanil. Samuti saate tänu uuele ŠKODA rakendusele Media Command juhtida oma tahvelarvuti abil valitud teabe- ja meelelahutussüsteemi funktsioone.

 

 

 
Ohutus

Meie insenerid on varustanud uue Superbi uusima nutika kaitsesüsteemiga, mis toetab juhti igasugustes liiklusolukordades, olenemata sellest, kas peate hoidma ohutut pikivahet või tegema hädapidurduse läheneva kokkupõrke ärahoidmiseks.

ELi riikides pakutavate funktsioonide valikusse kuuluvad standardvarustuses lähiümbruse jälgimissüsteem Front Assist, elektrooniline stabiilsuskontroll (ESC), sh ahelkokkupõrke ennetamise süsteem, elektrooniline diferentsiaalilukk XDS+, seitse turvapatja, sh juhi põlve turvapadi, ning elektrooniline rehvirõhu jälgimissüsteem.

 

ŠKODA Superbil on nüüd palju uusi ohutusabisüsteeme, nt pimeala tuvastamise süsteem (Blind Spot Detect), tagant läheneva sõiduki hoiatussüsteem (Rear Traffic Alert), sõidurajal püsimise abisüsteem (Lane Assist) ja reisijate kaitse abisüsteem (Crew Protect Assist).