Broneeri proovisõit
Broneeri teenindus
Kontakt

UUS Octavia Combi- suurem, ökonoomsem, turvalisem kui varem.

ŠKODA Octavia hüüdlauseks on “Hea sai veelgi paremaks”. Octavia on võitnud oma ajatu disaini, laia mootorivaliku, laitmatute sõiduomaduste ning soodsa hinnaga enesele ligi 3,75 miljonit klienti üle kogu maailma ning on alates aastast 2007 enim müüdud mudel Eestis. Läbi aegade on Octavia hinnatud ka autoasjatundjate poolel, olles paljude juhtivate autoajakirjade erinevate testide testivõitja

Nüüd on ŠKODA oma edukaimat mudelit taaskord edasi arendanud, lisanud uuenduslikke disaini- ning tehnikaelemente, millest nii mõnigi leiab ŠKODA poolt esmakordset kasutust. Kunagi varem ei ole ŠKODA Octavia universaal olnud nii dünaamiline, intelligentne ja enesekindel kui selle bestselleri kolmanda põlvkonna väljalase. Uus Octavia Combi toob kaasa ületamatu ruumikuse, funktsionaalsuse, innovatiivsed turvalisuse ja mugavuse süsteemid, ökonoomse ja keskkonnasäästliku  kütusetarbe ning ŠKODA toodangule ootuspäraselt optimaalse hinna-väärtuse suhte

 Turvalisem. Kuni 9 turvapatja ning rida uuenduslikke ohutussüsteeme, millest mõnedki on esmakordselt esindatud ŠKODA mudelil. Nägusam. Ajatu välis- ja sisedisain jätkab 2012 aastal alguse saanud uut disainijoont.

 

 Suurem. Kasvanud nii sise- kui välisdimensioonidelt, mistõttu ulatub juba klass kõrgema taseme sõidukite mõõtude piiridesse.  Mahukam. Pagasiruumi maht 610 -1740 l (ilma varurattata) on konkurentsitult suurim omas klassis.
   

Uus Octavia Combi on 90mm pikem ja 45mm laiem oma eelkäijast ning selle teljevahe on kasvanud ligi 11cm, mis peegeldub auto rekordilises siseruumis. Auto tagaistmete langetamisel suureneb juba niigi muljetavaldav pagasiruumi maht 610 liitrilt ületamatule 1740 liitrile (maht ilma tagavararattata).

Muude tehnoloogiliste uuenduste kõrval on saadaval on modernsed ohutussüsteemid (sõltuvalt varustustasemest) nagu juhi väsimust tuvastav süsteem, ilmse avariiohu korral käivituv ja reisijaid kaitsev Pre-Crash funktsioon, sõidusuunas auto lähiümbrust jälgiv radarisüsteem Front Assistant, sõidureas püsimise jälgimise süsteem Lane Assistant, liiklusmärke tuvastav Traveller Assistant, automaatse parkimise süsteem, jpm. Meelelahutust ja praktilist funktsionaalsust pakuvad uue põlvkonna raadiod ja navigatsioonisüsteemid.
 

       
 Ökonoomsem. Uuendatud mootorid ja kergem kerestruktuur toovad kaasa madalama kütusekulu. Keskmine kütusekulu alates 3,8 liitrit / 100km ja CO2 pääs 99 g/km.  Meeleolukam. Valikus on uued stereo- ja navigatsioonisüsteemid.  Peresõbralikum. Nutikad lahendused ja rohked panipaigad omavad kõrgelt praktilist väärtust kui ees ootab autoreis perega.  Usaldusväärne. Üle-euroopaline tehasegarantii 4 aastat või 120 000 km. Garantiid on võimalik pikendada kuni 5 aasta või 150 000km.

 

Kolmanda põlvkonna Octavia peegeldab igakülgselt ŠKODA uut disainikeelt: lihtne, täpne ja kristalne, andes sõidukile harmoonilised proportsioonid, kõrge funktsionaalsuse ja ajatu ilme. Nagu ka sedaankerega Octavia, on universaalkerega Octavia Combi puhul fookuses uue disainikeele aluseks olevad artistlikud jooned, seda nii sise- kui välisdisainis.  Värske välisilme eest hoolitseb 21 vertikaalse liistuga domineeriv iluvõre, mille kroomitud raami vormi rõhutab prominentse paigutusega uus ŠKODA logomärk esiosas. Täielikult uuendatud esitulede oskuslik disain peegeldub laternate pinnakatte viimistluses ja punktuaalsetes äärelõigetes, mis ilmeksimatult viitavad krsitallklaasi disainile, rõhutades sõiduki päritolumaad ja selle pikaajalist traditsiooni kristallklaasi tootmises. Uudsete võimaluste seas on ka LED päevatuled ja tumedaks toonitud eesmised kurvifunktsiooniga udutuled.

Tagantvaates torkab silma suur viies uks, mille avaus on uuel mudelil laiem ja kõrgem, võimaldades veelgi paremat funktsionaalsust ja mugavamat ligipääsu pagasiruumile. Asjade transporti lihtsustab ka uue mudeli madalam laadimislävi (631 * 6mm). Ühtlasi võib tagantvaates näha mitmeid elemente, mis on omased ŠKODA autodele. Tagatulede C-kujuline vorm, mida nüüd saab rõhutada tõhusate LED-tagatuledega, ŠKODA logo ja kirjed tagumisel uksel.  ŠKODA Octavia Combi tooni valides saab otsuse teha 9 metallikvärvi ja 3 mitte-metallikvärvi vahel. Kogu saadavaloleva värvivaliku leiab siit.
 

       

Uue Octavia Combi pagasiruumi kasutusmugavust saab tõsta lisavarustusena tellitava elektriliselt avatava ja suletava tagaluugiga. Seda funktsiooni on mugav opereerida ilma külmal ja märjal ajal käsi määrimata nupult võtme kaugjuhtimispuldil, nupult keskkonsoolis, tagaluugi sisemisel paneelil või luugi väliskülje alaosas asetsevalt nupult. Luugi avanemiskõrgust saab seadistada individuaalselt, lähtuvalt kasutaja pikkusest või ruumi kõrgusest.  

Pagasiruumi topeltpõhi pakub hulga variatsioone erinevas mõõdus esemete mugavaks ja ohutuks transpordiks.

Austusest meid ümbritseva keskkonna vastu on uus Octavia Combi loodud vastama kõrgeimatele nõuetele kütuse tarbimise ja CO2 pääsu suhtes. Mootorivalikusse kuuluvad neli bensiini ja kolm diiselmootor variatsiooni, enamik neist nii manuaal- kui automaatkäigukastiga. Kolmanda generatsiooni Octavia Combi kasutab modernseid mootoried, mis on jõulised ent samas säästlikud. Keskmine kütusekulu alates 3,8L / 100km ja CO2 pääs vaid 99 g/km. Võimekas nelikveoline Octavia Combi 4x4 lisandub valikusse ühe bensiinimootori ja kahe diiselmootoriga, keskmine kütusekulu alates 4,5 l / 100 km 1,6 TDI CR 105hj mootori puhul.
 

Erilist tähelepanu väärib revolutsiooniline 7-käiguline DSG (Direct Shift Gearbox) automaatkäigukast. Seda eristab teistest DSG-käigukastidest talle lisatud seitsmes käik, mis pakub naudingut sujuva käiguvahetusega suurepärasest kiirendusvõimest ja hoiab samas mootori optimaalses töörežiimis. Ökonoomse sõidustiili järgimine annab tulemuseks üllatavalt madala kütusekulu ja CO2 emissiooni. 7-käigulise DSG automaatkäigukasti efektiivsuse parimaks tõestuseks on selle keskmine kütusekulu, mis näiteks 1,8TSI mootori puhul on 5,7 l / 100 km – sama mootori manuaalkäigukastiga versioon kulutab sajale kilomeetrile kütust keskmiselt 6,1 liitrit ehk peaaegu pool liitrit enam.

Uue Octavia Combi loomisel üheks eesmärgiks oli kõrgeimal tasemel turvalisus. Octavia Combi varustuse hulgast leiab tipptasemel arenenud tehnoloogiatega turvasüsteeme, mis loovad tavatuid võimalusi, mitmed neist on esmakordselt esindatud ŠKODA mudelil. Need süsteemid aitavad juhil ennetada ohusituatsioone või nende tekkimisel leevendada võimalikke tagajärgi. Mõned süsteemid kasutavad multifunktsionaalset kaamerat, mis asetseb tuuleklaasil tahavaatepeegli all:  sõidureas püsimist jälgiv Lane Assistant, tulede ümberlülitust korraldav Light Assistant ja liiklusmärke tuvastav Traveller Assistant. Kiirteedel sõites on autojuhile heaks abimeheks adaptiivne kiirushoidja, mis säilitab ohutu pikivahe eessõitva sõidukiga. Peamiselt pikematel distantsidel või öistel sõitudel võib praktiliseks osutuda juhi väsimust tuvastav süsteem, mis juhi käitumise analüüsist väsimuse ilminguid leides kuvab Maxi DOT infoekraanile soovituse teha puhkepaus.

 

Lisaks leiab aktiivse turvalisuse süsteemide loetelust veel avariiohu ilmingutel aktiveeruva Pre-Crash funktsiooni ja sõidusuunas ohuolukordi jälgiva Front Assistant radarisüsteemi. Sõiduki parkimise muudab, lisaks tavapärasele akustilise märguandega parkimisabile, muretult mugavaks Parking Assistant, mille käivitamisel pargib sõiduk end ise. Loetletud turvasüsteemid koos sõiduki jäiga ja kerge kerestruktuuri ning senisest pikema teljevahega (+11 cm võrreldes eelkäijaga) annavad märkimisväärse tulemuse: stabiilne ja tasakaalus vedrustusega šassii, mis vastab kõigile turvalisuse ja mugavusnõuetele.
Peaksite te sattuma siiski ekstreemsesse ohuolukorda, on uus Octavia Combi varustatud rea kindlustunnet lisavate passiivse turvalisuse elementidega. Baasvarustuses sisalduvat elektroonilist stabiilsuskontrolli ESC on täiendatud ahelkokkupõrke piduriga, mis võib ära hoida kontrollimatu liikumise peale seda kui üks esimestest turvapatjadest on aktiveerunud.Kuni 9 turvapatja ning 3-punkti turvavööd pakuvad reisijatele tõhusat kaitset kahjustuste eest. Esmakordselt on Octavia Combi varustuse hulgas põlve turvapadi juhile ja külgturvapadjad taga.  

Nagu igas ŠKODA’s on ka uues Octavia Combi mudelis reisijate elu muudetud lihtsamaks rea nutikate lahendustega. Sõltuvalt varustusastmest on baas- või lisavarustusena saadaval valik elemente. Need sisaldavad pagasiruumis pagasi fikseerimise abivahendeid, võrgusüsteeme ja riputuskonkse, kahepoolseid pagasiruumi matte puhtuse säilitamiseks erinevail aastaaegadel, jääkaabitsat kütusepaagi luugi all, helkurvesti hoidikut juhiistme all, prügikasti uksepaneelis, multimeedia hoidikut keskkonsoolis ja palju muud, mis võimaldab organiseeritult paigutada sõidukis olevaid esemeid.


Kui soovite vahetada oma auto täiesti uue või ka uuema kasutatud auto vastu, siis ei pea Te vana auto müügiga ise vaeva nägema. ŠKODA esindustest saab autot saab osta ka nii, et toote olemasoleva auto uue auto või liisingu sissemakseks. Vahetusautoks võib olla nii väljaostetud auto kui ka liisinguauto.

Autovahetus ŠKODA esindustes on mugav:

  • Kiire ja lihtne asjaajamine.
  • Tasuta nõustamine asjatundlike ja kogenud spetsialistide poolt.
  • Tasuta vana auto hindamine.
  • Mugav liisingu, kindlustuse ja ARK toimingute vormistamine kohapeal.
 
       

ŠKODA Octavia Combi on tark valik!

 
Küsi rohkem infot ja avasta UUS Octavia!