Broneeri proovisõit
Broneeri teenindus
Kontakt

 

UUS Octavia - suurem, ökonoomsem, turvalisem kui varem.

ŠKODA Octavia hüüdlauseks on “Hea sai veelgi paremaks”. Octavia on võitnud oma ajatu disaini, laia mootorivaliku, laitmatute sõiduomaduste ning soodsa hinnaga enesele ligi 3,75 miljonit klienti üle kogu maailma ning on alates aastast 2007 enim müüdud mudel Eestis. Läbi aegade on Octavia hinnatud ka autoasjatundjate poolel, olles paljude juhtivate autoajakirjade erinevate testide testivõitja

 

Nüüd on ŠKODA oma edukaimat mudelit taaskord edasi arendanud, lisanud uuenduslikke disaini- ning tehnikaelemente, millest nii mõnigi leiab ŠKODA poolt esmakordset kasutust. Uuenduste kõrval kannab Octavia jätkuvalt endas edasi parimaid ŠKODA omadusi: kompromissitu ruumikus, kvaliteet, arenenud tehnoloogiad, ajatu disain, kõrge funktsionaalsus ja suurepärane hinna-kvaliteedi suhe. Octavia kogu oma olemusega on alati pakkunud midagi enamat, justkui olles omaette klass.

 

 Turvalisem. Kuni 9 turvapatja ning rida uuenduslikke ohutussüsteeme, millest mõnedki on esmakordselt esindatud ŠKODA mudelil. Nägusam. Ajatu välis- ja sisedisain jätkab 2012 aastal alguse saanud uut disainijoont.

 

 Suurem. Kasvanud nii sise- kui välisdimensioonidelt, kombib Octavia klass kõrgema taseme sõidukite mõõtude piire.  Mahukam. Pagasiruumi maht 590-1580l ja Octavia Combil 610 -1740 l (rehviparandus-komplektiga) on konkurentsitult suurim omas klassis.
   

Kolmanda põlvkonna Octavia peegeldab igakülgselt ŠKODA uut disainikeelt: lihtne, täpne ja kristalne, andes sõidukile harmoonilised proportsioonid, kõrge funktsionaalsuse ja ajatu ilme. Dünaamilist disaini ja kupeelikku siluetti rõhutavad selgepiirilised horisontaaljooned, pikem teljevahe ja tahapoole viidud B-piilar. Iseloomulikuks disainielemendiks Octaviale on ülespoole tõstetud aknajoon tagumistel ustel. Värske välisilme eest hoolitseb domineeriv iluvõre, mille kroomitud raami vormi rõhutab uudse paigutusega ŠKODA logomärk esiosas.

Uudsete võimaluste seas on ka LED päevatuled ja tumedaks toonitud eesmised kurvifunktsiooniga udutuled. Tagantvaates torkab silma suur viies uks, mis ilmselgelt viitab funktsionaalsusele ja tõotab mugavat ligipääsu pagasiruumile. Ühtlasi võib näha mitmeid elemente, mis on omased ŠKODA autodele. Tagatulede C-kujuline vorm, mida nüüd saab rõhutada tõhusate LED-tagatuledega, ŠKODA logo ja kirjed.  ŠKODA Octavia tooni valides saab otsuse teha 9 metallikvärvi ja 3 mitte-metallikvärvi vahel. Kogu saadavaloleva värvivaliku leiab siit.
 

       
 Ökonoomsem. Uuendatud mootorid ja kergem kerestruktuur toovad kuni 23% madalama kütusekulu. Keskmise kütusekulu alates 3,8 liitrit / 100km.  Meeleolukam. Valikus on uued stereo- ja navigatsioonisüsteemid.  Peresõbralikum. Nutikad lahendused ja rohked panipaigad omavad kõrgelt praktilist väärtust kui ees ootab autoreis perega.  Usaldusväärne. Üle-euroopaline tehasegarantii 4 aastat või 120 000 km. Garantiid on võimalik pikendada kuni 5 aasta või 150 000km.
       
Austusest meid ümbritseva keskkonna vastu on uus Octavia loodud vastama kõrgeimatele nõuetele kütuse tarbimise ja CO2 pääsu suhtes. Sõiduki ökonoomseid näitajaid toetab suurel määral vähendatud kaal, mis vaatamata uue Octava suurematele mõõtudele ja lisandunud tehnoloogilistele seadmetele on eelkäijaga võrreldes tervelt 102 kg väiksem. Selline muudatus sai võimalikuks tänu koostematerjali valikule ning modernsetele tootmistehnoloogiatele. 

Uue Octavia mootorivalikusse kuuluvad neli bensiini ja kolm diiselmootorit, enamik neist nii manuaal- kui automaatkäigukastiga. Kolmanda generatsiooni Octavia kasutab modernseid mootoried, mis on jõulised ent samas säästlikud, andes eelkäijaga võrreldes tulemuseks kuni 23% madalama kütusekulu ja CO2 pääsu. Rekordiliselt ökonoomne GreenLine versioon, mille keskmine kütusekulu on 3,4L / 100km ja CO2 pääs vaid 89g/km, lisandub mudelivalikusse 2013 keskel.
 

Erilist tähelepanu väärib revolutsiooniline 7-käiguline DSG (Direct Shift Gearbox) automaatkäigukast. Seda eristab teistest DSG-käigukastidest talle lisatud seitsmes käik, mis pakub naudingut sujuva käiguvahetusega suurepärasest kiirendusvõimest ja hoiab samas mootori optimaalses töörežiimis. Ökonoomse sõidustiili järgimine annab tulemuseks üllatavalt madala kütusekulu ja CO2 emissiooni. 7-käigulise DSG automaatkäigukasti efektiivsuse parimaks tõestuseks on selle keskmine kütusekulu, mis näiteks 1,8TSI mootori puhul on 5,7 l / 100 km – sama mootori manuaalkäigukastiga versioon kulutab sajale kilomeetrile kütust keskmiselt 6,1 liitrit ehk peaaegu pool liitrit enam.

Uue Octavia loomisel üheks eesmärgiks oli kõrgeimal tasemel turvalisus. Octavia varustuse hulgast leiab tipptasemel arenenud tehnoloogiatega turvasüsteeme, mis loovad tavatuid võimalusi, mitmed neist on esmakordselt esindatud ŠKODA mudelil. Need süsteemid aitavad juhil ennetada ohusituatsioone või nende tekkimisel leevendada võimalikke tagajärgi. Mõned süsteemid kasutavad multifunktsionaalset kaamerat, mis asetseb tuuleklaasil tahavaatepeegli all:  sõidureas püsimist jälgiv Lane Assistant, tulede ümberlülitust korraldav Light Assistant ja liiklusmärke tuvastav Traveller Assistant. Kiirteedel sõites on autojuhile heaks abimeheks adaptiivne kiirushoidja, mis säilitab ohutu pikivahe eessõitva sõidukiga. Peamiselt pikematel distantsidel või öistel sõitudel võib praktiliseks osutuda juhi väsimust tuvastav süsteem, mis juhi käitumise analüüsist väsimuse ilminguid leides kuvab Maxi DOT infoekraanile soovituse teha puhkepaus.

 

Lisaks leiab aktiivse turvalisuse süsteemide loetelust veel avariiohu ilmingutel aktiveeruva Pre-Crash funktsiooni ja sõidusuunas ohuolukordi jälgiva Front Assistant radarisüsteemi. Sõiduki parkimise muudab, lisaks tavapärasele akustilise märguandega parkimisabile, muretult mugavaks Parking Assistant, mille käivitamisel pargib sõiduk end ise. Loetletud turvasüsteemid koos sõiduki jäiga ja kerge kerestruktuuri ning segmendi pikima teljevahega (+108 mm võrreldes eelkäijaga) annavad märkimisväärse tulemuse: stabiilne ja tasakaalus vedrustusega šassii, mis vastab kõigile turvalisuse ja mugavusnõuetele.
Peaksite te sattuma siiski ekstreemsesse ohuolukorda, on uus Octavia varustatud rea kindlustunnet lisavate passiivse turvalisuse elementidega. Baasvarustuses sisalduvat elektroonilist stabiilsuskontrolli ESC on täiendatud ahelkokkupõrke piduriga, mis võib ära hoida kontrollimatu liikumise peale seda kui üks esimestest turvapatjadest on aktiveerunud.Kuni 9 turvapatja ning 3-punkti turvavööd pakuvad reisijatele tõhusat kaitset kahjustuste eest. Esmakordselt on Octavia varustuse hulgas põlve turvapadi juhile ja külgturvapadjad taga.  

Nagu igas ŠKODA’s on ka uues Octavias reisijate elu muudetud lihtsamaks rea nutikate lahendustega. Sõltuvalt varustusastmest on baas- või lisavarustusena saadaval valik elemente. Need sisaldavad pagasiruumis pagasi fikseerimise abivahendeid, võrgusüsteeme ja riputuskonkse, kahepoolseid pagasiruumi matte puhtuse säilitamiseks erinevail aastaaegadel, jääkaabitsat kütusepaagi luugi all, helkurvesti hoidikut juhiistme all, prügikasti uksepaneelis, multimeedia hoidikut keskkonsoolis ja palju muud, mis võimaldab organiseeritult paigutada sõidukis olevaid esemeid.


Kui soovite vahetada oma auto täiesti uue või ka uuema kasutatud auto vastu, siis ei pea Te vana auto müügiga ise vaeva nägema. ŠKODA esindustest saab autot saab osta ka nii, et toote olemasoleva auto uue auto või liisingu sissemakseks. Vahetusautoks võib olla nii väljaostetud auto kui ka liisinguauto.

Autovahetus ŠKODA esindustes on mugav:

  • Kiire ja lihtne asjaajamine.
  • Tasuta nõustamine asjatundlike ja kogenud spetsialistide poolt.
  • Tasuta vana auto hindamine.
  • Mugav liisingu, kindlustuse ja ARK toimingute vormistamine kohapeal.
 
       

ŠKODA Octavia on tark valik!

 

 
Registreeru proovisõidule ja avasta UUS Octavia!