Broneeri proovisõit
Broneeri teenindus
Kontakt
 
Isikupärastamine

Austame kõikide oma klientide isiklikke vajadusi ja nõudmisi ning anname endast parima nende rahuldamiseks. Ja just seepärast olemegi jätnud kõige olulisema aspekti – selle, kuidas teie auto välja nägema hakkab – täiesti teie ja teie kujutlusvõime hooleks.

Uus ŠKODA Fabia on saadaval 15 kerevärviga. ColourConcepti abil saab valida erinevaid kombinatsioone katuse, A-piilarite, küljepeeglite korpuse ja 16-tolliste valuvelgede jaoks. Saadaval on neli kombineeritavat värvi: valge, punane, hõbedane ja must.

Kokku pakume 125 värvikombinatsiooni, sh nelja sõitjateruumi värvilahendust. Avastage enda oma.
 
Ruumikus

Ruumikus ​ŠKODA Fabia pakub ohtralt ruumi sõitjatele ja nende pagasile. Sõitjateruum on varasemast veidi pikem ja laiem ning juhil ja kaassõitjal on ka rohkem pearuumi.

Pakiruumi maht on 330 liitrit ning see on oma klassi suurim. Ometigi tähendavad ŠKODA Fabia kompaktsed mõõtmed seda, et auto erksus on jäänud igapäevaliikluses samaks. .
 
 
  Simply Clever

Kõikjal, kuhu pilgu heidate, leidub kasulikke hoiuvõimalusi, sh nutikad panipaigad ja geniaalsed hoidikud. Esiistmete külgedel paiknevad võrktaskud sobivad suurepäraselt väikese esemete hoidmiseks.
 
Mootorid

Fabial on uue põlvkonna bensiini- ja diiselmootorid, milles on ühendatud sõidurõõm ja keskkonnaväärtused. Nende täiustatud mootorite võimsus jääb vahemikku 44–81 kW, ent kütusekulu on vaid 3,4–4,8 liitrit 100 km kohta.
 
 
  Ühenduvus

MirrorLink™-i abil saab peegeldada ja kasutada nutitelefoni rakendusi Bolero raadioekraanil. See avab mitmesuguseid uusi võimalusi, sh navigatsiooni- ja võrgu kaudu kättesaadavad heliteenused.

SmartGate on ka üks väga kasulik funktsioon. See toetub spetsiaalsetele nutitelefoni rakendustele, mis kuvavad, salvestavad ja töötlevad autosüsteemide andmeid.
 
Ohutusabisüsteemid

Fabia on võtnud selge hoiaku sõitjate ja jalakäijate turvalisuse suhtes. Seepärast leiate autost ohutuskomponente, mis tavaliselt kuuluvad kõrgema klassi autode juurde.

Kõik Fabiad on varustatud täiustatud elektroonilise diferentsiaalilukuga XDS+, mis tagab auto ohutuma juhitavuse kurvide läbimisel.

Automaatselt pidurdav Front Assistant on veel üks autos olev kaitseingel. See teeb teiega koostööd, jälgib auto ees toimuvat ja hoiatab teid eelseisvast ohust. See on võimeline ise pidurdama, leevendades seeläbi avarii tagajärgi või hoides isegi avarii ära.

Fabia ohutusfunktsioon Speedlimiter (kiiruspiirik) võtab ŠKODA autos koha sisse. Nagu nimigi ütleb, ei lase Speedlimiter juhil sõita määratud kiirusest kiiremini.
 
 

Uus Fabia pälvis Euro NCAP kõrgeima hinde


Euro NCAP testide tulemuste kohaselt saavutas uus Škoda Fabia Euro NCAP kokkupõrketestides maksimumtulemused ehk 5 tärni. Turvalisus on ŠKODA sõidukite loomisel üks prioriteete ning uue Fabia laiaulatusliku turvavarustuse tõhusust kinnitavad maksimumpunktid kõigis neljas kategoorias: täiskasvanud reisijate, lapsreisijate, jalakäijate ja ohutusabisüsteemide testide kategooriates.