Broneeri proovisõit
Broneeri teenindus
Kontakt
 
Kujundus

​Elu on ilus. Uue ŠKODA Fabia Combi klaasist panoraamkatus tagab selle, et te ei jää enam kindlasti ilma ühestki hetkest. Nüüdsest lihtsalt istuge maha, visake pea kuklasse ja imetlege linnuparvede moodustatud mustreid või taevalaotuse sära. Sest ilu ja ajatus on omadused, mida jagatakse uue Fabia Combiga.
 
Ruumikus

ŠKODA Fabia Combi pakub sõitjatele ja nende pagasile ohtralt ruumi. Sõitjateruum on varasemast veidi pikem ja laiem ning juhil ja kaassõitjal on ka rohkem pearuumi. Pakiruum on oma klassi suurim, mahutades kuni 530 liitrit pagasit. Allaklapitud

tagaistmetega suureneb pagasiruumi maht 1395 liitrini. Ometigi tähendavad ŠKODA Fabia Combi kompaktsed mõõtmed seda, et auto erksus on jäänud igapäevaliikluses samaks.
 
 
  Simply Clever

Kõikjal, kuhu pilgu heidate, leidub kasulikke hoiuvõimalusi, sh nutikad panipaigad ja geniaalsed hoidikud. Esiistmete külgedel paiknevad võrktaskud sobivad suurepäraselt väikese esemete hoidmiseks.
 
Mootorid

Fabia Combil on uue põlvkonna bensiini- ja diiselmootorid, milles on ühendatud sõidurõõm ja keskkonnaväärtused. Nende täiustatud mootorite võimsus jääb vahemikku 55–81 kW.
 
 
  Ühenduvus

MirrorLink™-i abil saab peegeldada ja kasutada nutitelefoni rakendusi Bolero raadioekraanil. See avab mitmesuguseid uusi võimalusi, sh navigatsiooni- ja võrgu kaudu kättesaadavad heliteenused.

SmartGate on ka üks väga kasulik funktsioon. See toetub spetsiaalsetele nutitelefoni rakendustele, mis kuvavad, salvestavad ja töötlevad autosüsteemide andmeid.
 
Turvalisus

Fabia Combi on võtnud selge hoiaku sõitjate ja jalakäijate turvalisuse suhtes. Seepärast leiate autost ohutuskomponente, mis tavaliselt kuuluvad kõrgema klassi autode juurde.
 

Kõik Fabiad on varustatud täiustatud elektroonilise diferentsiaalilukuga XDS+, mis tagab auto ohutuma juhitavuse kurvide läbimisel.
 

Automaatselt pidurdav Front Assistant on veel üks autos olev kaitseingel. See teeb teiega koostööd, jälgib auto ees toimuvat ja hoiatab teid eelseisvast ohust. See on võimeline ise pidurdama, leevendades seeläbi avarii tagajärgi või hoides isegi avarii ära.
 

Fabia ohutusfunktsioon Speedlimiter (kiiruspiirik) võtab ŠKODA autos koha sisse. Nagu nimigi ütleb, ei lase Speedlimiter juhil sõita määratud kiirusest kiiremini.